/  Hírek   /  Elérhető az MGSZ applikáció

Elérhető az MGSZ applikáció

A Magyar Gamer Szövetség hivatalos applikációja elérhetővé vált a Google Play Áruházban és az App Storeban. Az alkalmazás segítségével naprakészen böngészheted a szövetség legfrisebb híreit és média tartalmait, valamint lehetőség nyílik a bajnokságokra applikáción keresztüli regisztrációra is, vagy éppen az élő közvetítések megtekintésére. Hívd meg barátaidat is és csatlakozzatok a Magyar Gamer Szövetség közösségéhez.

A jövőbeli tervezett frissítések során belső üzenetküldő szekció kerül kialakításra és a saját élő közvetítések mellett a partnereink streamjeit is figyelemmel tudjátok majd követni. További információkért kövessétek weboldalunkat vagy közösségi média felületeinket.

Az alkalmazás fejlesztése a Miniszterelnökség és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által kiírt Városi Civil Alap 2021 pályázat keretében vált lehetővé, ezúton is köszönjük a támogatást!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

kövess minket: